מקרוני
חדשות
הורה וילד- שותפים באוכל:
המומחים של מקרוני עוזרים לכם לנהל אורח חיים מסודר, בריא וחסכוני יחד עם הילדים - היכנסו לשחק

חדש במקרוני ! אוטו אוכל:
 האוטובוס המבשל של מקרוני בדרכים. להיט!! חדש!!

חוזרים לשגרה עם מקרוני:
 היכנסו לפייסבוק של מקרוני ותהנו מטיפים מדהימים לקראת החזרה לשיגרה

קייטנות איכות- זה אנחנו!:
 מקרוני מגיעים לקייטנה עם הפעלת מאסטר שף סוחפת שלא מפסיקים לדבר עליה...

עונת הבת מצוות בשיאה !:
 בת מצווה שלא ישכחו- שונה, מיוחדת והילדה כוכבת! כל הפרטים כאן- 

דרושים למשפחת מקרוני:
 אנחנו מחפשים עוד אנשי צוות מוכשרים, צעירים, מלאי שמחת חיים שרוצים ללמוד ולעבוד בעבודה מספקת ומתגמלת! בואו להיות חלק ממשפחת מקרוני !

מגוון סדנאות לבנות-איזה כיף לנו!:
Girls just wanna have fun - סדנאות בישול לבנות בלבד!

רק במקרוני- משלמים בתשלומים:
אצלנו ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ולחלק לתשלומים

ביקשתם המלצות? בואו תראו מה כותבים עלינו:
המלצות חמות, מכתבי תודה ועוד
הכנסו להמלצות וקראו תגובות של לקוחות לאחר הפעלות.
לקריאה לחצו כאן.

יום הולדת מאסטר שף ילדים :

ממש כמו בתוכנית-

להזמנות צרו קשר 074-7579737


סוף החדשות
קו מפריד

יום הולדת לכיתה א'

כיתה א' היא שלב מאוד מיוחד בחייו של כל ילד. בכיתה א' הילד מסיים מסגרת קודמת של גן ומגיע למקום חדש לגמרי שבו הוא לא מכיר מספיק את החברים החדשים. במקרים מסוימים אחד או שניים מהילדים הוא מכיר מהשכונה או מהגן, אבל ברוב המקרים הצורך להכיר חברים חדשים הוא לא קל כל כך. מסיבת יום הולדת שבה מזמינים את החברים מהכיתה היא רעיון נפלא כדי שהילד יכיר חברים חדשים ואפילו יחזק קשר עם כמה מהם למשך שנים רבות.
כל הורה רוצה שהילד שלו יצליח מבחינה חברתית ולכן ימי ההולדת היום הפכו להיות הזדמנות נפלאה שבה ההורים יוכלו לתמוך בילד מקרוב.
 
אז מה צריך לעשות כדי לארגן מסיבת יום הולדת לכיתה א'?
 
הדבר הראשון שצריך לעשות אחרי שמחליטים שעושים מסיבת יום הולדת לכל החברים בכיתה של הבן או הבת שלכם, זה לקבוע מקום שיכיל את כמות האנשים. אפשר לערוך את המסיבה בבית או בגינה, תלוי אם לדעתכם תהיה צפיפות או לא. וחשוב מאוד לדאוג שבמקום שבו אתם עורכים את המסיבה יהיה חיבור לחשמל ואורות מספקים (למקרים שעושים זאת בגינה), בעיקר בימי החורף שבהם היום קצר ומתחיל להחשיך כבר אחר הצהריים. זמן המסיבה לילדים בכיתה א' בדרך כלל לא חורג משעה וחצי וצריך לקבוע שעה נוחה לילדים, לא מוקדם מדי בצהריים אך גם לא מאוחר מדי, כי אחרי הכל מדובר בילדים בכיתה א'.
 
החלק העיקרי בתכנון המסיבה הוא הזמנת המפעיל. מקרוני הפקות יכולה לספק הפעלה מדהימה לילדים בכיתה א' (גילאי 6-7 לרוב). הפעלה זו נקראת "מבשלים מסביב לעולם" והיא הפעלה מעניינת מאוד, מעשירה וגם כיפית. אנחנו, בתור המפעילים, מספקים את כל הציוד ואתם רק צריכים לבוא ולצפות בילדים נהנים וצוברים חוויות. הילדים יכינו בעצמם אוכל טעים (פיצות וכו') ויזכו לאכול אותם בסוף. בסופו של דבר תקבלו מסיבה מרגשת ומיוחדת מאוד במעט מאוד הכנות מצידכם מכיוון שאנחנו דואגים כמעט להכל.
 
 
אלמנט עיצובי
ריק
תורמים לקהילה
מעוניינים בחווית יום הולדת מדהימה? השאירו פרטים