מקרוני
חדשות
הורה וילד- שותפים באוכל:
המומחים של מקרוני עוזרים לכם לנהל אורח חיים מסודר, בריא וחסכוני יחד עם הילדים - היכנסו לשחק

חדש במקרוני ! אוטו אוכל:
 האוטובוס המבשל של מקרוני בדרכים. להיט!! חדש!!

חוזרים לשגרה עם מקרוני:
 היכנסו לפייסבוק של מקרוני ותהנו מטיפים מדהימים לקראת החזרה לשיגרה

קייטנות איכות- זה אנחנו!:
 מקרוני מגיעים לקייטנה עם הפעלת מאסטר שף סוחפת שלא מפסיקים לדבר עליה...

עונת הבת מצוות בשיאה !:
 בת מצווה שלא ישכחו- שונה, מיוחדת והילדה כוכבת! כל הפרטים כאן- 

דרושים למשפחת מקרוני:
 אנחנו מחפשים עוד אנשי צוות מוכשרים, צעירים, מלאי שמחת חיים שרוצים ללמוד ולעבוד בעבודה מספקת ומתגמלת! בואו להיות חלק ממשפחת מקרוני !

מגוון סדנאות לבנות-איזה כיף לנו!:
Girls just wanna have fun - סדנאות בישול לבנות בלבד!

רק במקרוני- משלמים בתשלומים:
אצלנו ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ולחלק לתשלומים

ביקשתם המלצות? בואו תראו מה כותבים עלינו:
המלצות חמות, מכתבי תודה ועוד
הכנסו להמלצות וקראו תגובות של לקוחות לאחר הפעלות.
לקריאה לחצו כאן.

יום הולדת מאסטר שף ילדים :

ממש כמו בתוכנית-

להזמנות צרו קשר 074-7579737


סוף החדשות
קו מפריד

פעילות ליום הולדת בכיתה

יום הולדת יש רק פעם בשנה, אבל להצליח לערוך יום הולדת מעולה לילד או לילדה זו משימה שבכל שנה שנה מנסים לעשות בצורה אחרת. בכל שנה הילדים מצפים לחידושים וההורים רוצים להתעלות על הציפיות של הילדים. יום הולדת שבו מזמינים את כל הכיתה זה דבר נהדר וזה תורם לא רק להנאה מרובה לילד היום הולדת או לחבריו בכיתה, אלא גם מחזק את הקשרים החברתיים של החוגג/ת. פעילות ליום הולדת בכיתה זה רעיון מעולה ששווה מאוד ליישם ואם יש דברים ששווה להשקיע בהם כסף כמו שצריך - זה הילדים שלכם.

אבל איך עורכים מסיבת יום הולדת בכיתה?
קודם כל, צריך לבקש אישור מצוות בית הספר כדי לערוך מסיבת יום הולדת בבית הספר. יום הולדת בכיתה, לא בהכרח צריך להתקיים על חשבון שעות הלימודים. אפשר לערוך מסיבת יום הולדת בשעות הצהריים שלאחר הלימודים או בשעות אחה"צ אחרי שהילדים הולכים הביתה וחוזרים מאורגנים כמו שצריך. בימי החורף למשל, קשה למצוא מקום לערוך בו מסיבת יום הולדת, ורחבה פתוחה או גינה לא מתאימים בגלל מזג האוויר. לכן אנשים בדרך כלל משכירים אולם אירועים קטן או חלל גדול להשכרה שבו אפשר לערוך מסיבת יום הולדת לילדים. אבל לעשות את מסיבת יום ההולדת בכיתה זו בחירה אחרת וזולה יותר.

מה עושים בפעילות?
את מסיבת יום ההולדת אפשר לערוך לבד באמצעות הכנה מקדימה ותכנית של המסיבה. אפשר לחלק את המסיבה לכמה חלקים שכל חלק עוסק במשהו אחר - משחקים, שירים וריקודים, דיבור עם הילדים, איחולי ברכות ועוד. נהוג לשלב פעילויות יצירה לילדים בכיתה, אבל כמובן זה תלוי בהיכרות עם הילדים בכיתה ועד כמה זה מדבר אליהם - או אילו פעילויות אחרות מתאימות.

הבחירה המומלצת למסיבת יום הולדת נהדרת היא הזמנת מפעיל ליום הולדת. חברת מקרוני הפקות מבצעת סדנאות ופעילויות לילדים לימי הולדת לכל הכיתה. ימי ההולדת בחברה הם בסגנון מאסטר שף - תחרויות בישול וסדנאות בישול מרתקות לילדים ולילדות בכל הגילאים. התכנית כוללת הכנת אוכל, לימוד, תחרויות, פרסים והפתעות.

כדי לקבל פרטים נוספים יש ליצור קשר.

אלמנט עיצובי
ריק
תורמים לקהילה
מעוניינים בחווית יום הולדת מדהימה? השאירו פרטים